Elektronik Ticaret Yol Haritası – 2016

INTERCOMP Sizi Boğaz’da Kahvaltıya Davet Ediyor!
10 Eylül 2015
Veeam Endpoint Backup
8 Mart 2016

Elektronik Ticaret Yol Haritası – 2016

Elektronik Ticaret'e yeni başlamak isteyenler için, Tanım, İhtiyaçlar ve Nasıl Yapılır'a ait bölümlerin bulunduğu, Tubisad ve Tusiad'ın 2014 raporlarına ait verilerle desteklenen, iş akış şemaları ve genel resmi anlatmaya çalışan bir sunumdur.

İş Adamları Derneklerine, Üniversitelere, talep eden kurum ve kuruluşlara bu sunum yapılabilir.

Version 1 - Tahmini 3 saat sürmektedir, canlı ortamlara bağlanılarak katılımcıların sistemleri görmeleri sağlanmaktadır.

SlideShare Adresi http://www.slideshare.net/MuratAtfSayar/elektronik-ticaret-yol-haritas-2016

PDF Download Adresi http://www.intercomp.com.tr/downloads/E-Business-Intercomp-MuratAtifSayar.pdf


Murat Atıf Sayar

İş Geliştirme Müdürü

+90 212 222 57 45


Murat Atıf Sayar Konya'da doğdu. 1991'de katıldığı 1 yıllık programcılık eğitimi sonrasında Abant Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik okuyarak, bilişim dünyasına giriş yaptı. Büyük Ankara Oteli (Bugünkü adıyla Rixos), MNG Holding, Sevgi Holding, Bayındır Holding bünyelerinde Ankara'da IT uzmanı olarak görev yaptı, İstanbul'da VBT Bilgi Teknolojilerinde Ürün Uzmanı, Proje Yöneticisi, Satış konularında çalıştı. Kriweb Hosting firmasında Genel Müdürlük yaptı, son olarak INTERCOMP firmasında İş Geliştirme Müdürü ve E-Ticaret Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Büyük Boy ve Orta Boy Sistemler, Kurumsal Yazılım Ürünleri, Programlama ve Tasarım konularında uzmanlıkları bulunmaktadır.

Comments are closed.