1993 yılından itibaren Bilişim Sektörü'ne
katkılarımızla görev başındayız...


İntercomp Bilgisayar, 1993 yılından bu güne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır. Intercomp, BT alanında öncü ve önemli firmaların: Microsoft, IBM-Lenovo, EMC, Netapp, Symantec, VMWARE , Veeam Backup, Adobe, Trend Micro, Kaspersky Lab ,ve daha birçok firmanın üst düzeyde ortaklık statüsünü taşımaktadır. Intercomp olarak biz verdiğimiz hizmeti TSE 9001-2000 kalite güvence belgesi ile taçlandırdık. Proje danışmanlarımız, satış ve teknik ekibimiz ve yönetim kadromuz ile sunduğumuz butık hızmet anlayışını Turkıye genelinde yayarak yeni iş ortakları ile bilişim sektörüne katma değerler katmayı ilke edindik.


Vizyonumuz
Intercomp Bilgisayar ,Teknolojik gelişmelerin eğitimli ve uzman bakış açısı ile takipcisi olup, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak aynı zamanda müşterisini sonuca sağlam ve hızlı şekilde ulaşmak en temel ilkesidir.


Misyonumuz
Sunduğumuz Butik Hizmet ile sektörlerinde önemli konumlarda olan değerli iş ortaklarımızın bulundukları konumlarını güçlendirmek, onlarla büyümek, ekonomiye ve bilişim sektörüne katma değer kazandırmaktır. • 2015E-Ticaret

  E-Ticaret platformumuz www.bilisimgurusu.com yayın hayatına başladı.
 • 2013Yeni Ofis

  2013 yılında yeni yerimize taşındık . Hızlı ve kontrollu büyüyen şirketimiz global digital içerik sağlayıcısı olan Eğlence Fabrikası şirketimizin temellerini de bu yıllarda attık. Hollanda da Hollanda ortaklığı olan CFMEF şirketi ile içerik dağıtım işinde global oyunculardan olma yolunda hızla ilerliyoruz.
 • 2006Şubeler

  2006 Yılında yeni yerine taşınan Intercomp yatırımlarına çoktan başlamıştı. Kanyon ve İstinye Park alış veriş merkezlerinde Teknoloji Destek Merkezi adı altında servis noktalarını açtı . Her geçen gün bilgi birikimimizi arttırarak yetkinliklerimizi hızla arttırmaya başladık. TRN Teknoloji Katma Değerli Teknoloji Distributoru firmamızın bu yıllarda temellerini attık.
 • 2002Yetkinlikler

  2002 Yılında Perpa ya taşınarak ekibini büyütmeye başlayan Intercomp . IBM ve Lenovo Garanti Çözüm ortağı yetkinliklerini bu senelerde aldı.
 • 1993Kuruluş

  1993 yılında Bakırköy Zuhuratbaba da İbrahim TURAN tarafından şirketimiz kuruldu.

İş Ortakları