Hizmetlerimiz

Donanım Satış Hizmetleri

Donanım Satış Hizmetleri

HARDWARE SALES SERVICES
İster 1 adet mouse’dan tutun, isterseniz enterprise bir server’a kadar bilişim teknolojilerine ait her türlü donanım ihtiyaçlarınızı, Intercomp’dan sağlayabilirsiniz. Her firma için atanan ayrı müşteri temsilcilerimiz ile direkt irtibata geçebilir, ihtiyaçlarınızı en uygun ve hızlı sürede temin edebilirsiniz. Ödemelerinizi ister peşin ister kredi kartı veya karşılıklı anlaşma yapılarak tanımlanacak vade oranlarında yapabilirsiniz.
Bakım / Destek Hizmetleri

Bakım / Destek Hizmetleri

MAINTENANCE / SUPPORT
Kurumunuzda bir IT elemanı barındırmak / yönetmek istemiyorsanız, Bakım / Destek hizmetini alarak, belirli tarihlerde kurumunuzdaki işlerin tamamlanması için eleman temin edebilir, her türlü sistem sorunları için 7*24 destek alabilirsiniz. Yıllık olarak alabileceğiniz bu hizmet ile, IT yönetiminizi tamamıyla Intercomp’un profesyonel ekibine outsource etmiş olacaksınız.
Outsource / Dışkaynak

Outsource / Dışkaynak

OUTSOURCE
Haftanın belirli günlerinde veya full time olarak kurumunuzda IT elemanı barındırmak istiyorsanız, Intercomp’dan Outsource / Dışkaynak hizmeti alabilirsiniz. Kurum içinde sizin görevlendirme yapacağınız fakat tüm özlük hakları Intercomp tarafından yönetilecek bu hizmetle ayrıca Intercomp Help Desk hizmetine de sahip olacaksınız.
Taşınma Hizmetleri

Taşınma Hizmetleri

REMOVAL SERVICES
Sistem odanızın, datacenter’ınızın veya belirli IT donanımlarınızın bir başka lokasyona taşınması ve yeniden montaj edilmesini Taşınma Hizmeti satın alarak sağlayabilirsiniz. Bu hizmetle, taşınma esnasında meydana gelebilecek riskleri minimuma indirmiş olacaksınız. Ayrıca sistemin yeniden online duruma getirilmesi aşamasında profesyonel destek almış olacaksınız.

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

CONSULTANCY SERVICES
IT yatırımı yapmadan önce varolan kaynaklarınızın analiz edilmesi, ihtiyaçlarınızın tespiti ve bu doğrultuda bir roadmap çıkartılması, minimum maliyette hareket etminizi sağlayacaktır. Danışmanlık Hizmeti ile, yatırımlarınızı doğru yönlendirebilir, geleceğe yönelik altyapıları modern sistemlerle kurabilirsiniz.
Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

PROJECT MANAGEMENT
Altyapı tarafındaki kurumsal projelerinizi, sizin adınıza yönetebilir, süreci yönlendirerek istenilen sürede hedefe ulaşılmasını sağlayabiliriz. İhtiyacınız doğrultusunda projenize atanacak uzman personellerimiz, hem proje takibini / yönetimini yaparak üst yönetime raporlarını sunacaktır.
Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

TRAINING SERVICE
Kurumunuzun ihtiyacı olan hem teknik hem uygulama bazında IT eğitimlerini Intercomp’dan temin edebilirsiniz. İster sanallaştırma / güvenlik / storage / backup sistemlerine ait eğitimleri, ister Exchange / Office eğitimlerini, isterseniz sizin belirleyeceğiniz diğer konularla ilgili eğitimleri tek sefer veya dönemsel olarak alabilirsiniz.
Garanti Hizmetleri

Garanti Hizmetleri

WARRANTY SERVICES
Yetkili teknik servisi olduğumuz markaların, garanti süresi boyunca garanti hizmetlerini Intercomp’tan alabilirsiniz. Şu aşamada IBM Lenovo Thinkpad marka cihazların teknik hizmetleri firmamızdan sağlanmaktadır.